15 sierpnia nasza parafia przeżywała Uroczystość Odpustową ku czci Wniebowzięcia NMP i Dożynki Parafialne. W tym roku całość ubogacił Jubileusz 25 - lecia kapłaństwa naszego rodaka Ks. Andrzeja Grycha SMA, który przewodniczył Sumie Odpustowej. Do kościoła parafialnego przybyli gospodarze z wieńcami z całej parafii. Wszystkich parafian i gości przywitał i pozdrowił Ks. Proboszcz Bogusław Sobusiak. Kazanie na mszy św. wygłosił ks. Bartosz Chęciek - Dyrektor Diecezjalnego Wydawnictwa Biblos. Mszę koncelebrowali kapłani Rodacy. Oprawę muzyczną mszy św. zapewniła Orkiestra Parafialna i Chór Młodzieżowy. Po Mszy świętej odbyła się uroczysta procesja. Po błogosławieństwie wierni przed kościołem otrzymali pamiątkowe obrazki.

Galerie zdjęć: